טפטים לבתי מלון ומלון דירות

טפטים לבתי מלון ומלון דירות הם צורך הכרחי וחשוב מכיוון שבתי המלון הם מקומות שבהם האווירה והעיצוב משפיעים באופן ישיר על חווית האורחים והנופשים במלון. בתי המלון הם אינם רק מקומות לינה, אלא הם גם יעדים של חוויות נופש ופנאי. מה שהופך את עיצוב הפנים והאסתטיקה לחלק בלתי נפרד מהחוויה והשהות של האורחים בבית המלון.

השימוש בטפטים מעוצבים ודקורטיביים בבתי מלון או במלון דירות היא דרך נפלאה לשדרג את המראה הכללי של המלון ועם זאת ליצור תחושה של יוקרה, סטייל, חמימות ופסטורליות.

על מנת להבטיח עיצוב אסתטי ומרהיב בחלל המלונות מומלץ להשתמש בטפטים לקיר אשר ישפרו את המראה של החלל ויעניקו לו צבע ועניין בחלל ויחליפו את הקירות הלבנים הנדושים.

כאשר מחפשים טפטים לבתי מלון או למלון דירות, חשוב לשקול מספר פרמטרים כדי למצוא את הפתרון האידיאלי למקום הספציפי. למשל חשוב לבחון את עיצוב החלל בו נדביק טפט, את הסגנון האסתטי ואת סוג האוכלוסייה אשר תשהה בחדרי המלון. ניתן לשקול טפטים בצבעים חמים ונעימים על מנת ליצור אווירה רגועה ושלווה בחדרי המלון או טפטים בצבעים בהירים ומודרניים שיעניקו תחושה של חדשנות ואופנתיות.

מה היתרונות בהדבקת טפטים לבתי מלון ומלון דירות ?

אחד היתרונות הבולטים בטפטים הוא העובדה שהטפט נדבק ישירות על הקיר בקו 0, מה שאומר שהטפט הופך להיות מקשה אחת יחד עם הקיר והוא אינו בולט מהקיר בצורה שניתן להיתקל בחיפוי או לפגוע בו.

עוד יתרון משמעותי שיש לטפטים בעיקר במלונות הוא הידיעה כי מסדרונות החדרים במלון הם צרים ביחס לשאר החללים ובעקבות כך יש חיכוך גבוה עם הקיר מכיוון שאורחי המלון עוברים בהם עם המזוודות והציוד האישי שהביאו איתם מהבית. כתוצאה מכך קירות המלון ניזוקים והופכים מהר מאוד למלוכלכים ולא אסתטיים ואף מתקלפים. לעומת זאת לטפט יש עמידות מסוימת לשריטות ושפשופים בניגוד לצבע לבן על הקיר שכל מגע עם חפץ משאיר סימן הבולט לעין.

בנוסף ניתן להחליף טפטים לבתי המלון בכל זמן אפשרי בקלות ובמהירות במידה ורוצים לרענן את העיצוב של החלל ולחדש בדגמים מודרניים שתואמים לטרנד העכשווי, עובדה זאת נותנת לבעלים של המלונות אתנחתא באיזשהו אופן, כאשר הם יודעים שאם יום אחד ירצו לחדש ולשנות את עיצוב הקירות יוכלו לעשות זאת ללא מאמץ ובלי להכניס את היד עמוק מידי לכיס.

ניתן להדפיס טפטים בהתאמה אישית לפי עיצוב וטעם אישי, מה שמאפשר לבעלי המלון לבחור טפטים שקשורים לתחום המלונאות והנופש ואפילו שקשורים לקונספט המלון עצמו.

לדוגמא: מלון שהקונספט שלו מבוסס ים עם ספינה, חוף וחיות ים יוכל לבחור טפט מתאים למסדרונות שישלים את האווירה והעיצוב שהמלון מעניק לאורחים שלו כמו הטפטים שיש לנו לחדרי ילדים ונוער.

לסיכום טפטים הם מוצר אידיאלי וחשוב שיכול לתרום המון לבעלי בתי מלון, בעלי מלון דירות, בעלי אכסניות ועוד… הן בעיצוב החיצוני והם בפתרון התחזוקתי השוטף והכי חשוב בחוויה הכללית של האורח שמגיע לנפוש ולנוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן